8 Mai 2026Cine sunt speakerii Green Forum 2026: Cum facem cu energia?
În iunie 2025 a fost prima lună în care, la nivelul UE, energia solară a devenit principala sursă de energie folosită. Investițiile în energia solară și cea eoliană devin din ce în ce mai prezente atât la nivel rezidențial, dar și industrial și comercial. La Green Forum 2026 vom afla dacă direcția sustenabilității energetice înseamnă pasul spre independență energetică la nivel de țară și la reducerea costurilor pentru companii, în cadrul panelului „Cum facem cu energia?”.