26 Iunie 202517 tone de deșeuri colectate în școlile bucureștene prin programul Recicleta
Proiectul „Orange îți dă ștafeta, colectează cu Recicleta”, derulat pe parcursul anului școlar 2024–2025 de către asociația Viitor Plus prin programul Recicleta, în parteneriat cu Orange Romania, anunță un record impresionant: 17 tone de deșeuri colectate și distribuite spre reciclare.