4 Februarie 2026Green Energy Expo revine la București în 2026 cu soluții pentru orașele viitorului
Capitala va deveni un centru regional pentru inovație și dialog instituțional în domeniul dezvoltării durabile, odată cu deschiderea GREEN ENERGY EXPO & ROMENVIROTEC, cea mai amplă platformă din România dedicată sustenabilității, care va avea loc la Romexpo, în perioada 3–5 martie 2026.